START  SAKRAMENTY  INTENCJE  MINISTRANCI  GALERIA

WSPÓLNY WYJAZD do MANDORII 26 VI 2024 r.

Osoby, które zechcą jechać do Mandorii, proszę o podanie

nr. pesel - do poniedziałku 20 maja i dopłatę 40 zł.

Kto nie poda danych i nie zapłaci do poniedziałku, oznacza, że nie chce jechać !!!

- /zebraliśmy 3226 zł za pączki i palmy/

- 1500 zł kosztuje autobus i ubezpieczenie.

- 130 zł kosztuje bilet wstępu do Mandorii za 1 osobę (cena obejmuje wszystkie atrakcje)

- obiad każdy kupi sobie w Mandorii we własnym zakresie

- wyjazd w środę 26 czerwca o godz. 7.00. Powrót ok. 18.00 - 20.00

- zabieramy kanapki i picie oraz legitymację szkolną

--------------------------------------------------------

 

I Komunia św. – 26 maja – niedziela – godz. 11.00

Z zakrystii wychodzimy przed kościół o godz. 10.50

·        Krzyż - PIOTR CZAIŃSKI

·        Świece zapalają dzieciom pod chórem oraz na koniec kazania – WIKTOR LIS, WOJCIECH PRZYBYŁ

·        Dary ofiarne odbierają od księdza i rozkładają kielich – SZYMON RAKUŁA, DAWID KRAWIEC

·        Gong - ANTONI URBAN

·        Serca i kwiaty rozkładają na stopniach zaraz po Komunii św. - DAWID KRAWIEC, SZYMON RAKUŁA

·        Patena – SZYMON RAKUŁA

·        Obrazki komunijne rozdaje – WOJCIECH PRZYBYŁ, WIKTOR LIS

 

CZWARTEK - BOŻE CIAŁO

 GODZ. 11.00 MSZA ŚW.

 Ampułki i kielich –  Przybył W. Usarek K.

Gong – Urban A.

Patena – Dziabas M.

 PROCESJA

Krzyż – Hęciak W. lub Czaiński P       

            Głośnik – Czaiński P. Wygrała J.

            Kadzidło – Szulc A. Zemski C.

            Dzwonki do dzieci – Urban A. i Rakuła Sz.

            Książka – Lis W.

            Welon – Niewiada D.

I Czytanie – Cieślińska J.

II Czytanie – Głodek B.

Modlitwa powszechna – Cieślińska T.

        MINISTRANCI IDĄ W PROCESJI  ZARAZ ZA KRZYŻEM

        MINISTRANCI  Z  OGNIEM  IDĄ  TUŻ  PRZED  BALDACHIMEM

 

DYŻURY W OKTAWIE BOŻEGO CIAŁA

 

Krzyż

Dzwonki

Welon

Piątek

Niewiada D

Rakuła Sz. – Przybył W

Urban A.

Sobota

Urban A

Lis W - Koryciak S

Szulc A

Niedziela

Niewiada D

Przybył W

Zemski C

Poniedziałek

Krawiec D

Dziabas M – Owoc E

Niewiada D

Wtorek

Usarek K

Hęciak W - Koryciak  S

Hęciak W

Środa

Krawiec D

Lis W – Owoc E

Dziabas M

Czwartek

Krawiec D

Rakuła Sz – Lis W

Przybył W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nazwisko
i imię

Niedz

Dyżur

Suma

1.                    

Dziabas Maciej

11.00

Piątek

50

2.                    

Hęciak Wiktor

11.00

Piątek

65

3.                    

Koryciak Stasiu

11.00

Środa

78

4.                    

Krawiec Dawid

11.00

Wtorek

285

5.                    

Lis

Wiktor

11.00

Piątek

186

6.                    

Niewiada Dawid

9.00

Środa

187

7.                    

Owoc

Eryk

18.30

Piątek

63

8.                    

Przybył Wojciech

9.00

Poniedziałek

251

9.                    

Rakuła

Szymon

11.00

Piątek

176

10.                 

Urban Antoni

9.00

Poniedziałek

300

11.                 

Usarek Konrad

18.30

Wtorek

90

12.                 

Koryciak Roksana

11.00

Wtorek

78

13.                 

Cieślińska Tatiana

11.00

Piątek

220

14.                 

Cieślińska Julia

11.00

Piątek

226

15.                 

Głodek Barbara

18.30

Środa

85

16.                 

Pietrzak Patrycja

18.30

Poniedziałek

138

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SENIORZY:  Zemski Cyprian, Czaiński Piotr. Szulc Artur, Jakub Wygrała